Фільм про природні багатства закарпатських лісів презентовано в НПП «Синевир» (відео)
7 ноября 2013
Фільм про природні багатства закарпатських лісів презентовано в НПП «Синевир» (відео)

У Національному природному парку „Синевир” презентовано новий науково-популярний фільм „У нетрях Синевирських пралісів”

Фільм знайомить глядачів з унікальними природними лісами Національного природного парку „Синевир”, які, на рівні з пралісами Карпатського біосферного заповідника і Ужанського національного парку, претендують на охоронний статус ЮНЕСКО. Про це інформує прес-служба природного парку. 

Презентація фільму, режисером якого є Андрій Михайлик, відбулася у візит-центрі Національного природного парку „Синевир” за участі природоохоронців, науковців, представників громадськості, місцевих жителів.

– Наші науковці, спільно з ученими Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного, вже не перший рік досліджують природні ліси і дуже приємно, що їхні дані стосовно наявності у межах НПП «Синевир» пралісів підтвердилися. Зараз активно працюємо над тим, щоб ці ділянки були включені до переліку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – номінації «Букові праліси Карпат», – каже директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

На презентації не лише переглянуто новий фільм, але й обговорено питання охорони, збереження і вивчення пралісів, які мають величезну наукову та історичну цінність.

 

/>/>/>

Делясь ссылкой на статьи и новости 1info.net в соцсетях, вы помогаете нашему сайту. Заранее Вам Спасибо!

1443 просмотра                                                                                                          газета Наше Мукачево

Добавить комментарий
Комментарии (0)

 

 Добавить комментарий с помощью Соц Сетей


 
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
 
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика